O Mnie

Kamil Kondek – pianista, kompozytor, aranżer

 

Grę na fortepianie rozpocząłem w wieku 8 lat. Początkowe lata nauki, zdobywania doświadczenia muzycznego odbywało się w Ognisku Muzycznym w Staszowie.
Dalsza praca nad instrumentem to własne doświadczenie nabywane w projektach muzycznych – zespołach rockowych, religijnych w latach 2002-2007. 
W 2008 roku rozpocząłem solowe występy, recitale na terenie Polski .
 
Głównie preferowałem styl: classic jazz, jednak od 2011 r.własna twórczość przerodziła się w gatunek muzyka filmowa, zainspirowana muzycznymi ilustracjami do filmu “Charlie ucieka” – Chaplina.
 
W 2010r. rozpocząłem pracę nad płytą wraz z wokalistą Januszem Izbińskim do wierszy  z tomiku “Gorzkie owoce” Anny Zielińskiej-Brudek. W efekcie końcowym materiał został nagrany w Polskim Radiu Kielce.
 
W 2011r. przechodząc pre-eliminacje do programu “Mam Talent” wystąpiłem w Teatrze Słowackiego w Krakowie podczas castingu jurorskiego.
Obecnie pracuję nad materiałem – gatunek muzyka filmowa, efekt pracy został zaprezentowany podczas Majowego Koncertu Muzyki Filmowej “Ścieżki muzyczne” organizowanego przez Fundację Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży “FARMA” – https://www.youtube.com/watch?v=wiwzILBeXJU. Tego samego roku w czerwcu w duecie z Wiktorią Pikul wziąłem udział w pre-eliminacjach do programu “Must Be The Music” a następnie w castingu jurorskim w Warszawie. We wrześniu 2012r.  komponuję muzykę do etiudy filmowej reżyserii Tomasza Kiełbasy – natomiast premiera filmu miała miejsce w październiku 2012r. w Zawierciu.
W 2013 roku w duecie z Januszem Izbińskim nagrywamy płytę “Odprowadzasz Mnie” do poezji Benedykta Kozieła – https://www.youtube.com/watch?v=lQ8DBwPYs44